BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirma reklama

Paskutines kelias dienas buvau užsiėmęs. Tačiau parduotuvės jau dirba kaip laikrodis. IEVOJE, VERSUS, FHM pasirodė pirmosios mūsų reklamos. Pardavimai taip pat einasi puikiai. Darbo vis dar daug visiems, bet kai kurie iš mūsų jau atostogauja Ispanijoje, o kiti ruošiasi tai daryti sausį. Lietuviai, išskyrus klientus, su kuriais be išimties įdomu pašnekėti, ir padavėjus Mano Guru, kur dažnai valgome, yra gana rigid. Todėl laukiu laisvo savaitgalio sausį. Ne per seniausiai daviau interviu per Skype. Labai gera praktika.

Rodyk draugams

FHM apdovanojimai - Chandoną gėrėm, per barzdą nevarvėjo

Vakar naktį su Kristina buvau FHM apdovanojimuose Champagne Bar Vienuolio gatvėje. Darbuotojai tikrai puikūs, maistas labai geras, Moet et Chandon (kaip ir mūsų atidaryme, nors kažkodėl nepažinom, kol neperskaitėm ant taurių). Vedė viena iš dviračio šou aktorių ir, kaip sakė vienas įamžėjęs ponas, 'kodėl čia taip vulgaru'. Bet buvo visai nieko, idėja apdovanoti reklamdavius tikrai gera. O kadangi tai buvo ir ironiška, ir saviironiška, reklamdaviai, sprendžiant iš kai kurių susikaustymo atsiimant apdovanojimus, abejojo - ar čia jiems morką duoda, ar su rykšte pavanoja. žiugi minutė iš apdovanojimų:

<center><script src='http://portal.vpod.tv/sarunas/54656/include/videoPlayer'>
</script></center><br />

Tada pasivaikščiojom iki Cafe de Paris, kur mūsų puslapio dizaineriai ir draugai It Is Blank grojo muziką. Pakeliui naujausiam FHM numery radom mūsų LEBOLE reklamą, kuri yra išties labai graži. Ačiū, FHM! Paulius turi nerealų skonį muzikai ir ką tik sakė įrašysiantis man vakarykštę. Mintys apie rytojaus darbą išginė Kristiną namo, o aš dar pasėdėjau, parvažiavau namo, nusipirkau Klubą ir Žmones su savo nuotraukom, filmą Aš Esi Tu su Jurga Jutaite, kuri man vis dar labai graži, ir žiūrėjau jį iki antros. Labai džiaugiusi, kad Lietuvos kino menas nemiręs, kaip atrodė po Diringo. Aš Esi Tu yra stebuklas, taip pat ir tai, kad jį pavyko sukurti Lietuvoje. Kad ir kas ką kalbėtų ir pavydėtų Uljanai Kim (prodiuserei), filmas tikrai geras. Žiūrėsiu dar kartą.
Nebespėju atsisiųst filmų, todėl perku. ACME, leiskit daugiau DVD ir sutvarkykit titrus, kad nebūtų visi tokie kampuoti. O ir tai, kad Miego mokslas atsiranda Lietuvos kinuose metais vėliau, yra gėda. Reikia eit į Amazon ir nusipirkt DVD.

Beje, aš labai pykstu ant Blogas.lt. Aš jiems moku, kad nerodytų reklamos, o ką tik išlindo kažkoks blynas. Tą pačią dieną, kai Lietuvoj atsiras konkurentas Blogui, perkelsiu savo blogą ten.

Rodyk draugams

Valentaitė atstovaus Valentino? Jokiu būdu

Ir ką gi aš girdžiu? Vakar ryte matau Valentaitę jos Porsche, vakare man sako, kad ji ruošiasi atstovauti Valentino. Turiu ją nuvilti, taip pat ir kitus, kurie atėjo pas mus į svečius pirmom darbo dienom ir kažkam nustebę skambinėjo. Ypač jie nesitikėjo pamatyti Ermenegildo Zegna, Marzotto, Loro Piana, Cerruti audinių etiketes. Matyt, tikėjosi eilinės pusiau legalios vietos, kaip Didžiojoje gatvėje. Turiu nuvilti ir tuos, kurie sakė, kad su Lebole bus sunku, nes tai Lietuvai naujas prekės ženklas. Kas buvo užėjęs, pastebėjo, kad mums nėra ypatingai svarbūs burtažodžiai kaip Valentino, nei Zegna, nei Made in Italy, nei, galiausiai, rankų darbas. Visi, kurie užeina, skirtumą mato iš karto. Tie, kurie matuojasi, jį ir pajunta. Todėl linkiu mums konkurentų. Linkiu drąsiai, nes nemanau, kad jų sulauksim greitai. Nemanau, kad yra kažkas panašaus į Lebole, ir nemanau, kad kas nors išdrįs su mumis konkuruoti. Kadangi esame tik viena iš dviejų firmų, legaliai ir licenzijuotai Lietuvoje atstovaujančių didiesiems mados namams, nelabai žinau, ko čia ir gąsdintis.

Rodyk draugams

Daug laiškų, mano interviu

Po geru dvidesimties atsakymu i meilus einu tiesiai i parduotuves. Suderinom kelis mano interviu, vakar vyko fotosesijos. Vyrukas modelis buvo su nemodeliska, trumpa lietuviska sukuosena ir buka barzdele, bet bruozai jo visai nieko. Mergina buvo jau kazkur matyta blondine. Vaikinas velavo ir maivytis nelabai norejo. Bet negali sakyt, kad neprofesionalai. Nors ir ne Milanas. Buvo linksma matyt visa tai parduotuvese. Dar gavau pasiulyma remti viena idomu rengini - gal ir ne pro sali. Interviu, beje, bus tikrai labai geri. Penktadieni pirksiu Verslo Zinias is pat ryto, kaip jau kazkam pasizadejau. O vakar vakere issprendziau problemas netycia su savo mikserio latency ir gerai irasiau kelis trackus. Idomu, kaip greitai galima laukti mano albumo :)

Rodyk draugams

Pirmi pardavimai

Na štai, atėjo ir praėjo mūsų atidarymas, o telefonas toliau kaista. Po kelių interviu buvo gera, dabar vėlgi esu gerokai pavargęs po visų gana bereikšmių pavedimų, susitikimų ir klausimų. Noriu prisėst prie muzikos šįvakar, nes tikrai seniai tai bedariau. Turėjom pirmus klientus, iškeliavo M Missoni paltas už tris su puse tūkstančio litų kartu su aksesuarais už dar porą. Taigi neblogai. Ir dar nepradėjom rimtai reklamuotis.

Rodyk draugams

Pirmas

Taigi, blogas.lt nerodo lietuviškų raidžių mano Apple. Blogai. Artėja mūsų Valentino parduotuvių atidarymas - sekančią savaitę. Daug darbo, bet vakar turėjau laiko pažiūrėt Matchpoint. Mmm.

Rodyk draugams