BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip galima iškraipyti tiesą

Beveik dviejų valandų klipas iš Bernardinų, parodantis, kiek daug laisvės žurnalistas turi Lietuvoje, norėdamas iškreipti tiesą. Tiesa, nedaug kas filmuoja savo interviu, todėl nieko negali įrodyti. Tuo labiau, kad daugelis interviu vyksta telefonu.

<embed style=”width:400px; height:326px;” id=”VideoPlayback” type=”application/x-shockwave-flash” src=”http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=9042816202585572645&hl=en” flashvars=”"> </embed>

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Anonymous:

  Jo įdomus pokalbis

 2. Anonymous:

  Puiku, kad nufilmuota. Perskaičius patį strp. gali pasidaryti išvadas. Pažiūrėkite pirmas minutes ir pamatysite, kad žurnalistas teklausinėje pagrinde apie sumas. Ar jis simpatiškas? ;-)

 3. Idomu:

  o cia taip normaliai zurnalistai atlieka interviu? pvz. o kas yra pvz. imone pvc, ir kokie rysiai? atsakymas - si ymone yra panevezyje. Klausimas: ar tikrai panevezyje? Atsakymas - atrodo, oj atsiprasau, ymone x yra panevezyje …
  kokiu nesamoniu dar galima klausti? as jeigu eiciau imti interviu, tai klausciau apie reikala, o ne apie kazkokia imone sumokejo 250 litu, kita uz paskaita 1000 litu, kokie rysiai yra su ta imone, su ana, kur ji yra? tai jezus marija, nueik i veveve,registrucentras,lt ir pasitikrink kas per imone, kokia veikla, koks adresas, miestas, as net durnas galiu susirasti apie imone informacija, ar to reikia klausti internviu metu? gal tas zurnalistas tikrai ne viso proto? jei as laikyciau save durnu (ko as nedarau), tai tas zurnalistas yra idiotas.

 4. Rimas:

  Simple as that

Rašyti komentarą